Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no D-DA
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Jaunākās vakances: būvniecības uzņēmumi meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Sākoties aktīvai būvniecības sezonai, pilsētas, kā arī novada uzņēmēji aicina darbā speciālistus dažādiem būvniecības darbiem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Šobrīd pilsētā ir pieprasījums pēc darbiniekiem dažāda profila būvniecības darbiem. Piemēram, SIA «BPS» pilsēta meklē krāsotāju, strādnieku fasādes siltināšanai, apmetēju, namdari un mūrnieku. «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» – ekskavatora vadītāju, inženiertehnisko būvju remonta strādnieku un ceļa būves palīgstrādnieku. Savukārt «Nordic homes» aicina darbā namdari, flīzētāju, santehniķi, apdares darbu strādnieku, palīgstrādnieku, kā arī projektu vadītāja asistentu. SIA «KULK» meklē apdares darbu strādnieku, SIA «RERE Vide» – ceļu būvdarbu vadītāja palīgu, bet SIA «Protected» – elektriķi un montētāju.

Daudzas vakances ir arī pilsētas ražotnēs un ēdināšanas uzņēmumos. Piemēram, pilsētas ražotne «Chocolette Confectionary» meklē mehāniķi un šokolādes ražošanas iekārtu operatoru, bet «Baltijas gumijas fabrika» – presēšanas operatoru un transporta strādnieku. Vakances ir arī pavāriem, pavāra palīgiem un viesmīļiem. Tāpat, neskatoties uz to, ka mācību gads ir noslēdzies, darbiniekus meklē pilsētas izglītības iestādes. 

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru