Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no D
Sestdiena, 2019. gada 23. MartsVārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Imants Kanaška ievēlēts par LTRK viceprezidentu

www.jelgavasvestnesis.lv
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padome (LTRK) pirmajā sēdē pēc vēlēšanām izraudzījusies jaunus viceprezidentus. Par vienu no četriem LRTK viceprezidentiem ievēlēts Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas vadītājs Imants Kanaška.

LTRK pārstāve Rūta Grikmane informē, ka viceprezidenta pienākumus turpmāk pildīs «Lattelecom» pārstāve un nodokļu eksperte Elīna Rītiņa, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas vadītājs I.Kanaška, Latvijas Kokrūpniecības federācijas vadītājs Kristaps Klauss un VAS «Latvijas dzelzceļš» prezidents Edvīns Bērziņš.

Pirmajā LTRK jaunās Padomes sēdē ne tikai ievēlēti viceprezidenti, bet arī lemts par dažādiem jautājumiem, tostarp prezidija apstiprināšanu, kurā bez padomes priekšsēdētāja Aigara Rostovska turpmāk darbosies viceprezidenti, kā arī vairāki padomes locekļi – SIA «Nurmuiža Pils» Oļegs Fiļs, SIA «Eco Baltija grupa» Māris Simanovičs, SIA «SAF Tehnika» Normunds Bergs, SIA «MILZU!» Enno Ence, SIA «Valpro» Ģirts Rungainis.

«LTRK uzsāk jaunu darba posmu, tādēļ būtiski vienoties par turpmāko darbības modeli, lai lēmumi tiktu pieņemti maksimāli izdiskutēti un izsvērti, tādējādi demonstrējot savu kompetenci,» saka LTRK padomes priekšsēdētājs A.Rostovskis, norādot, ka svarīgi, lai biedrība turpinātu attīstīties un augtu gan skaitliski, gan kvalitātes rādītājos.

Jāpiebilst, ka LTRK jaunās Padomes vēlēšanas notika 20. martā, kur tika ievēlēts 21 padomes loceklis, tostarp I.Kanaška, un padomes priekšsēdētājs. Par Padomes prezidentu pārliecinoši biedru kopsapulcē tika ievēlēts A.Rostovskis.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja redakcijai attēls

Ja pārraksta vārds vārdā ziņu no TVNET.lv bez atsauces, tad vismaz vajadzēja pareizi minēt Kanaškas vadītās asociācijas nosaukumu....

Pievienot komentāru