Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Darba devējus un meklētājus aicina satikties ātrajos randiņos

Ilze Knusle
Izstādes «Uzņēmu dienas Zemgalē» laikā paredzēta jauna aktivitāte tiem, kuriem ir aktuāls nodarbinātības jautājums – interesenti 27. aprīlī no pulksten 11 līdz 17 aicināti uz darba devēju un darba meklētāju ātrajiem randiņiem. Interesentiem iepriekš jāpiesakās.

Ātrie randiņi dos iespēju darba devējiem un darba meklētājiem sastapties un dibināt profesionālas attiecības 10 minūšu laikā. Pasākuma dalībnieki – gan darba devēji, gan darba meklētāji – aicināti iepriekš pieteikties līdz 25. aprīlim, rakstot uz e-pasta adresi atvertiba@dazadiba.lv vai zvanot pa tālruni 29105225. 

Tā būs iespēja katram darba devējam, kurš būs pieteicies, satikties ar katru darba ņēmēju, kurš būs pieteicies, lai īsā, bet konstruktīvā sarunā iepazītos, viens otram sevi prezentētu un varbūt vēlāk izveidotu darba attiecības.

«Katram darba devējam un darba ņēmējam tiks dotas 10 minūtes individuālai sarunai pie galdiņiem – 1 minūte, lai iepazītos, 3 minūtes, lai pārliecinātu, kā arī 1 minūte, lai sniegtu atklātu atgriezenisko saiti par iespēju veidot tālākās profesionālās attiecības,» stāsta organizatoru pārstāve Ilona Kokola. Ātrie randiņi notiks Zemgales Olimpiskā centra semināru zālē, 1. stāvā, no pulksten 11 līdz 17, un katrs dalībnieks tiks informēts par precīzu randiņa laiku pēc reģistrācijas. Tos vadīs moderators «Radio 5» ētera personība Aleksis Vilciņš. 

Ātrie randiņi tiek īstenoti Sabiedrības integrācijas fonda informatīvās kampaņas «Atvērtība ir vērtība» ietvaros, lai veicinātu dialogu ar Latvijas sabiedrību par nediskriminācijas principiem un sekmētu toleranci starp dažādām diskriminācijas riskam pakļauto personu grupām.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka «Uzņēmēju dienas Zemgalē» notiks 26. un 27. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā. Apmeklētājiem ieeja pasākumā ir bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti