Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Bankas «Luminor» filiāle Jelgavā tiks slēgta

Anastasija Miteniece
Marta beigās bankas «Luminor» filiāle Jelgavā, Katoļu ielā, pārtrauks savu darbību, informē bankas pārstāvji.

«Jelgava ir digitāli attīstīta pilsēta, un daudz mūsu klientu izmanto tieši attālināto konsultāciju iespējas. Redzam, ka klientu plūsma pēc ikdienas pakalpojumiem arvien samazinās, savukārt liela daļa ekonomiski aktīvo klientu ar mājokļu iegādi saistītus pakalpojumus biežāk izvēlas saņemt Rīgā, kur atrodas viņu darba vieta – ieplānojot konsultāciju īsi pirms vai pēc darba laika. Klientu vidū tiek novērtēti augstas kvalitātes kompetenču centri – klienti labprātāk dodas uz filiālēm ar plašāku pakalpojumu piedāvājumu, pat ja vietējais klientu apkalpošanas centrs ir tuvāk,» slēgšanas iemeslu skaidro «Luminor» privātpersonu segmenta vadītājs Normunds Rudzītis. «Luminor» bankas filiāle Jelgavā tiks slēgta 28. martā.

Turpmāk tuvākās pieejamās bankas «Luminor» filiāles Jelgavas iedzīvotājiem būs Rīgā. Tāpat klienti var izmantot dažādas attālināto konsultāciju iespējas – gan tiešsaistē, gan telefona vai video zvanu formā.

N.Rudzītis uzsver, ka, augstu vērtējot darbinieku profesionalitāti un izaugsmi, ar visiem bankas Jelgavas filiāles darbiniekiem jau ir pārrunāta iespēja turpināt darbu Rīgā.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Lotārs attēls

Velns pār stenderi drošvien bankrotē.

Pievienot komentāru