Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no ZA
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Aktuālās vakances: uzņēmumi meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Daudzi Jelgavas uzņēmumi, kas darbojas būvniecības, tirdzniecības, ražošanas un ēdināšanas nozarēs, meklē darbiniekus. Tāpat vakantas darba vietas ir arī pilsētas izglītības iestādēs un sociālās aprūpes centros, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Vairākas vakances pilsētā piedāvā būvniecības uzņēmumi. Piemēram, SIA «Emimar» aicina darbā jumiķi, būvkonstrukciju montētāju un flīzētāju. Darba devējs brīdina, ka darbs var būt arī objektos ārpus Jelgavas, bet šādos gadījumos tiks nodrošināts transports. Speciālistu darba alga ir no 800 eiro. Tāpat būvstrādnieku, piedāvājot atalgojumu no 926 eiro, meklē uzņēmums SIA «Meliorācijas eksperts». Strādnieka uzdevums būs palīdzēt meliorācijas rakšanas darbos. Algu 900 eiro apmērā būvniekiem iedāvā arī «Būvnieks GGG» un Z/S «Kalna gulbji».

Uzņēmums «Askerov.S.Consulting» aicina darbā jurista palīgu, kurš būtu kompetents sastādīt dokumentus un komunicēt ar klientiem. Uzņēmuma vadība uzsver, ka izskatīs arī studentu kandidatūru. Savukārt šokolādes rūpnīca «Choccolate Confectionary» meklē pieredzējušu projekta koordinatoru ar izcilām krievu un labām angļu valodas zināšanām. Pieaugot nodoto atkritumu apjomam, papildu strādniekus darbam dalīto atkritumu vākšanas laukumā meklē «Zemgales Eko». Šobrīd tiek piedāvātas vakances iekrāvēja vadītājam un otrreizēju izejvielu šķirotājam.

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola kolektīvam aicina pievienoties krievu un latviešu valodas pedagogus, matemātikas, mājturības un tehnoloģiju skolotājus, kā arī sākumskolas skolotāju. Tāpat tiek meklēts interešu izglītības skolotājs bērnu un jauniešu centrā «Junda», kā arī pirmsskolas izglītības skolotājs «Saules bērnu dārzā» un uz 0,85 slodzēm – bērnudārzā «Vārpiņa».

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru