Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no ZA
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Aktuālās vakances: uzņēmēji tiksies ar potenciālajiem darbiniekiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Nākamnedēļ divi Jelgavas uzņēmumi rīkos tikšanos ar potenciālajiem darbiniekiem, informē Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Trauku apdrukas uzņēmums SIA «Dekolserviss», kurš atrodas bijušajās «Latvijas keramikas» telpās, savai komandai pievienoties aicina darbgaldu iestatītāju, kā arī citus darbiniekus un mācekļus. Uzņēmums interesentus aicina uz darbinieku atlasi 3. jūlijā pulksten 11 savās telpās Rīgas ielā 67.

Savukārt NVA Jelgavas filiālē Skolotāju ielā 3 potenciālos darbiniekus aicina šokolādes ražotne «Chocolette Confectionary», kas atrodas Aviācijas ielā 18. Uzņēmums aicina darbā apsargu (apsarga sertifikāts nav nepieciešams) uz noteiktu laiku no 23. jūlija līdz 2. septembrim. Tikšanās ar kandidātiem notiks 5. jūlijā pulksten 14.

NVA aktualizētajā vakanču sarakstā ir arī darba piedāvājumi psihologam uz nepilnu laiku, būvstrādniekiem, elektriķiem, apkopējam gaļas pārstrādes uzņēmumā «HKScan Latvia» naktīs, bārmenim krodziņā «Istaba», mūzikas skolotājam uz 0,7 likmi un pirmsskolas skolotājam uz 0,85 slodzi bērnudārzā «Vārpiņa», ēku būvtehniķim–būvkonstrukciju projektētājam, liftu elektromehāniķim, šūšanas produkcijas kontrolierim, kartona izstrādājumu ražošanas operatoram, pavāram bistrobārā&restorānā «Parks» un citas vakances.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru