Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. MartsVārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Aktuālās vakances: Tehnoloģiju vidusskola meklē skolotājus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā ir vairākas pedagogu vakances, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Skola meklē latviešu valodas, krievu valodas, matemātikas skolotāju pamatskolā un vidusskolā un mājturības un tehnoloģiju skolotāju zēniem pamatskolā un sākumskolas skolotāju.

Vēl izglītības nozarē ir vakance mūzikas skolotājam pirmskolā un pirmsskolas skolotājam, kā arī tiek meklēti interešu izglītības pedagogi.

Darbs tiek piedāvāts arī, piemēram, liftu elektromehāniķim, zobārstniecības māsai, atslēdzniekam uzņēmumā «Gaso», pārdošanas speciālistam uzņēmumā «PET Baltija», telemārketinga speciālistam, iesaiņotājam un apkopējam gaļas pārstrādes uzņēmumā «HKScan Latvia», elektromontierim, šuvējam, piegriezējam, fizioterapeitam, ergoterapeitam, vecākajam inspektoram psihologam Jelgavas cietumā, eksporta speciālistam Austrumu tirgos gaļas produktu tirdzniecības uzņēmumā, otrreizējo izejvielu šķirotājam, būvinženierim, nekustamā īpašuma aģentam, intervētājam, noliktavas pārzinim un darbiniekiem, galdniekam, metinātājiem, pavāram, bārmenim, konditoram, pastniekam, kravas auto vadītājam, ogu lasītājiem uz sezonas laiku – no jūlija vidus līdz septembra vidum –, trauku mazgātājam, santehniķim, mežsaimniecības projektu vadītājam – Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā, degvielas uzpildes stacijas operatoram, frizierim, apsargam stāvvietā.   

Savukārt loģistikas uzņēmums «Girtekos Logistika» aicina darbā preču marķēšanas operatorus un ar potenciālajiem darbiniekiem tiksies Jelgavā, NVA telpās, Skolotāju ielā 8. Tikšanās – 18. jūnijā pulksten 10. Prasības potenciālajiem darbiniekiem: spēja strādāt ātri un precīzi un veikt vienveidīgu darbu, augsta atbildības sajūta un godprātīga attieksme pret darbu. Uzņēmums nodrošina bezmaksas transportu no Jelgavas uz darbavietu Olainē.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru