Meklēšanas forma

Skaidras debesis 24 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no Z-ZA
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Aktuālās vakances: meklē bērnudārzu, skolu un interešu izglītības pedagogus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums liecina, ka vairākās pilsētas izglītības iestādēs tiek meklēti pedagogi – pirmsskolas izglītības skolotāji, matemātikas, latviešu valodas un literatūras skolotājs, interešu izglītības skolotājs tehniskās jaunrades pulciņā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde (PPII) «Vārpiņa» meklē pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju, kura galvenie darba pienākumi būs plānot un organizēt mūzikas rotaļnodarbības telpās, kā arī citus pasākumus sadarbībā ar iestādes vadītājas vietnieci izglītības jomā un pirmsskolas izglītības skolotājām, atbildēt par mūzikas jomas apguvi bērniem atbilstoši pirmsskolas izglītības programmai. Tāpat «Vārpiņa» savam kolektīvam aicina pievienoties radošu, atsaucīgu, atbildīgu un izglītošanā ieinteresētu pirmsskolas izglītības skolotāju uz 0,85 slodzēm (34 stundas nedēļā) darbam ar sešus gadus veciem bērniem.

Pirmsskolas izglītības skolotājus meklē arī PPII «Kāpēcīši» un «Pasaciņa», bet Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola darbā aicina matemātikas skolotāju vispārējās vidējās izglītības programmā. Tāpat pieejamas arī citas vakances izglītības jomā.

Savukārt bērnu un jauniešu centrs «Junda» meklē mākslas terapijas speciālistu darbam ar bērniem ar īpašām vajadzībām un interešu izglītības skolotāju tehniskās jaunrades jomā.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti