Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Aktuālās vakances: Jelgavas uzņēmumi meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairāki Jelgavas uzņēmumi meklē darbiniekus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Daudzi no šiem uzņēmumiem strādā metālapstrādes jomā, bet arī citu nozaru ražošanas uzņēmumos, tirdzniecības objektos, izglītības un ārstniecības iestādēs ir brīvas darba vietas.

Jauns uzņēmums Jelgavā «Skonto Concrete Cladding» aicina darbā projektēšanas inženieri, galdnieku veidņu izgatavošanai un apkopēju. Uzņēmums atrodas Viskaļu ielā. Vakances ir arī tādos metālapstrādes uzņēmumos kā «Egra Steel», «Dinex Latvia», «AB Baltic investment», «Torgy Baltic», «CLE Baltic», «Universāls LTD», kā arī «Baltijas gumijas fabrikā», PET pudeļu pārstrādes rūpnīcā «PET Baltija», «Latvijas pienā», kokapstrādes uzņēmumā «Cross Timber systems», plastmasas cauruļu ražotnē «Evopipes», Jelgavas tipogrāfijā, «Zemgales EKO», betona ražotnē «Smiltnieki», «Jelgavas dzirnavās», vairākos šūšanas un ēdināšanas uzņēmumos.

Darbs tiek piedāvāts arī pārdevējiem un kasieriem «Maxima» veikalos Driksas un Rīgas ielā un Dobeles šosejā, kā arī citos pilsētas veikalos. Tāpat vajadzīgi apkopēji darbam lielveikalos Rīgas un Driksas ielā un Dobeles šosejā.

Savukārt loģistikas uzņēmums «Girtekos Logistika» aicina darbā preču marķēšanas operatorus un ar potenciālajiem darbiniekiem tiksies Jelgavā, NVA telpās, Skolotāju ielā 8. Tikšanās – 14. augustā pulksten 10. Prasības potenciālajiem darbiniekiem: spēja strādāt ātri un precīzi un veikt vienveidīgu darbu, augsta atbildības sajūta un godprātīga attieksme pret darbu. Uzņēmums nodrošina bezmaksas transportu no Jelgavas uz darbavietu Olainē.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Runcis Renārs  attēls

Jauna vakance karotīšu dalītājs ozololskvērā ! :)
Lietotāja :( attēls

Sarakstiņā pavisam bēdīgi ar vakancēm metālapstrādes jomā...

Pievienot komentāru