Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Aktuālās vakances: jauns gaļas produktu pārstrādes uzņēmums meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jauns gaļas produktu pārstrādes uzņēmums Jelgavā «European delong energy limited» meklē darbiniekus, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums. Uzņēmums aicina darbā krāvēju, iesaiņotāju un gaļas un ādu apstrādātāju.

Vairākas vakances ir arī bezpilota lidaparātu ražotnē «UAV Factory», kas meklē sagādnieku, ražošanas tehniķi, noliktavas pārzini un ceha strādnieku. Uzņēmums nodrošina autobusu no Jelgavas uz ražotni Mārupē. Arī citos ražošanas uzņēmumos ir vakances, piemēram, «Jelgavas tipogrāfijā», «Latvijas pienā», «Baltijas gumijas fabrikā», «Cross Timber Systems», «IKTK», «PET Baltijā», «Chocolette Confectionary», «Nordic homes», «Dekolserviss».

Divas vakances ir Pārtikas un veterinārajā dienestā, trīs – Jelgavas cietumā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs aicina darbā tehnisko strādnieku, Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centrā vajadzīga aprūpētāja un sētnieks, ir dažas vakances pirmsskolas izglītības iestādēs. Samērā plaša izvēle ir būvniecības speciālistiem, dažādu transportlīdzekļu vadītājiem, tirdzniecībā, bet darbs tiek piedāvāts arī metinātājiem, pastniekam, elektriķim, pavāram, apsargam, šuvējam, izstrādājumu marķētājam, jurista palīgam galvenajam grāmatvedim ražošanas uzņēmumā, transportlīdzekļu krāsotājam, grāmatveža palīgam, frizierim un citu profesiju pārstāvjiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru