Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Aicina uz tikšanos ar darba devējiem

Anastasija Miteniece
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiāle aicina darba ņēmējus uz tikšanos ar darba devējiem.

Septembrī darba ņēmēji aicināti apmeklēt tikšanās ar dažādu uzņēmumu pārstāvjiem. Pirmā tikšanās notiks jau 4. septembrī pulksten 13 ar uzņēmumu SIA «Euro Live Technologies». Šajā tikšanās reizē notiks darbinieku atlase tādām vakancēm kā klientu apkalpošanas operators un pārdošanas konsultants.

Savukārt 17. septembrī NVA notiks divas tikšanās. Pulksten 10 savu uzņēmumu un brīvās vakances prezentēs SIA «Steel Pro». Uzņēmums šobrīd meklē montāžas darbu uzraugu, metāla konstrukciju atslēdznieku, metālmateriālu metinātāju, montāžas darbu veicēju un atslēdznieku. Bet pulksten 13 uz tikšanos aicina «Maxima Latvija», kas piedāvā vakances roku darba krāvējam, veikala kasierim, pārdevējam konsultantam, mazumtirdzniecības veikala pārdevējam un tirdzniecības zāles darbiniekam.

20. septembrī pulksten 10 uzņēmumu prezentēs un vakances piedāvās arī SIA «Girtekos Logistika». Uzņēmums aicina darbā roku darba krāvēju un izstrādājumu marķētāju). Uzņēmums nodrošina bezmaksas transportu, lai nokļūtu darba vietā un atpakaļ dzīves vietā  (maršrutā Jelgava–Ozolnieki–Olaine).

25. septembrī pulksten 11 tikšanās notiks ar SIA «Dinair Filton», kas meklē locīšanas iekārtas operatoru, komplektētāju un noliktavas darbinieku. Bet 26. septembrī pulksten 10 – ar SIA «Latvijas piens», kas piedāvā vakances elektrokāra vadītājam un ceha strādniekam.

Tikšanās laikā darba devēji prezentēs uzņēmumu, stāstīs par darba specifiku, darba kultūru, darba laiku, vakancēm, prasībām un labumiem. Interesentiem pasākuma laikā būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru