Meklēšanas forma

Lietus 3 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Noslēgušies energoefektivitātes paaugstināšanas darbi bērnudārzā «Sprīdītis»

www.jelgavasvestnesis.lv
Noslēgušies energoefektīvu risinājumu ieviešanas pasākumi Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē «Sprīdītis», kas tika uzsākti pērnā gada augustā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes projektu vadītāja Aiga Anitena informē, ka saskaņā ar 2018. gada 22. augustā noslēgto vienošanos starp Jelgavas pilsētas pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta «Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes «Sprīdītis» energoefektivitātes paaugstināšana» īstenošanu, Jelgavas pilsētas pašvaldība pabeigusi  energoefektīvu risinājumu ieviešanas pasākumus minētajā pirmsskolas izglītības iestādē.

Projekta mērķis ir paaugstināt energoefektivitāti «Sprīdītī», samazinot siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas pašvaldībai piederošajā ēkā. Lai nodrošinātu mūsdienu prasībām atbilstošu mācību un darba vidi, paaugstinātu ēkas energoefektivitātes līmeni un samazinātu izmaksas par siltuma enerģijas patēriņu ilgtermiņā, ēkā ir veikti virkne darbu: fasādes siltināšana, ēkas cokola daļas siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, pagraba pārseguma siltināšana, bēniņu siltināšana, jauna divslīpu jumta izbūve, siltumapgādes sistēmas atjaunošana iekštelpās, apkures sistēmas balansēšana, ventilācijas sistēmas rekonstrukcija, apgaismojuma sistēmas modernizācija.

Paralēli ēkas energoefektivitātes rādītāju uzlabošanai pirmsskolas izglītības iestāde ieguvusi estētiski pievilcīgu ārējo fasādi, labiekārtotu teritoriju un modernizētu apgaismojuma sistēmu ēkas fasādei un ārējiem ieejas mezgliem.

Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus, saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, veica SIA «Bildberg».

Projekta faktiskās izmaksas ir 1 285 728,31 eiro, no tām 396 762 eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 42 898,09 eiro ir Valsts budžeta dotācija un 846 068,22 eiro Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Projekta īstenošanas laiks – no 2018. gada augusta līdz 2019. gada jūlijam.

Foto: Jelgavas pašvaldība

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja ABC attēls

Vai attēlā redzamie bīstamie flīžu celiņi arī tiks salaboti?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti