Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mēreni stiprs vējš, 8.6 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

«Alejas projekti» aicina darbā plaša spektra speciālistus

Anastasija Miteniece
Pilsētas uzņēmums SIA «Alejas projekti» izsludinājis uzreiz piecas vakances – komandā tiek aicināti būvniecības projektu vadītājs, sēklu audzēšanas dārznieks, tāmētājs, ainavu būvtehniķis, daiļdārznieks un bruģētājs, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Darba devēja «Alejas projekti» norādītā alga piedāvātajās pozīcijās svārstās no 1000 līdz 1800 eiro. Jāpiebilst, ka uzreiz vairākas vakances piedāvā arī uzņēmums SIA «Etic» – tas aicina darbā automehāniķi un autoelektriķi. Bet SIA «Ekspro» meklē sausās būves montētāju, krāsotāju un ēku celtnieku.

Jāpiebilst, ka NVA apkopotajā vakanču sarakstā pieteiktas arī dažādas jaunas vakances medicīnas, izglītības, ražošanas un apkalpošanas jomās. Piemēram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Jelgavā meklē ārsta palīgu feldšeri – darba devēja solītais atalgojums šajā amatā ir ap 1300 eiro. Tāpat darbinieku meklē Jaunsardzes un informācijas centrs – Jelgavā izsludināta vakance jaunsargu instruktoram. Bet LLU aicina darbā grāmatvedi ar trešā līmeņa kvalifikāciju. Vienlaikus ražošanas uzņēmums «AKG Thermotechnik Lettland» izsludinājis darba aizsardzības speciālista vakanci.

Jāpiebilst, ka pilsētas darba ņēmēji izsludinājuši vakances arī ēdināšanas, būvniecības, skaistumkopšanas un IT jomās. Darba ņēmēji meklē sociālos rehabilitētājus, psihologus, grafikas un mājaslapu dizainerus, informācijas sistēmu administratoru, pavārus, viesmīļus, skaistumkopšanas speciālistus un kosmētiķus, elektriķus, autoatslēdzniekus, mūrētājus un daudzus citus.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja inga attēls

Labdien Aprupetaja 55 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un , darba pieredze ar ,,cukura diabeta un ,pec insulta staigajosiem civekiem. Nav pieredzes ar , gulosiem. Piered\ze gatavot, uzkopt pec vajadzibas. Stradaju ar brivdienam. Brivdienas var ,but ari darba dienas.Varu dzīvot pie Jums. Savu CVuzradisu darba intervija. Ar cienu inga.

Pievienot komentāru