Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Lēns vējš, 4.8 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Aktuālās vakances: pārtikas ražošanas uzņēmumi meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairākas jaunas vakances reģistrētas pārtikas ražošanas uzņēmumos Jelgavā un tās apkaimē, kā arī galvaspilsētā, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Darbiniekus meklē, piemēram, šokolādes ražotnes Jelgavā un Rīgā, kā arī pārtikas ražošanas uzņēmums netālu no Jelgavas, kas aicina darbā kvalitātes vadītāju, tirdzniecības pārstāvi, laborantu un pārtikas un dzērienu tehnologu.

Arī citu nozaru ražošanas uzņēmumos ir vakances, piemēram, betona ražotnē, kokapstrādes uzņēmumos, metālapstrādes uzņēmumos, PET pārstrādes uzņēmumā, gumijas fabrikā. Savukārt uzņēmums «Dinair Filton», kas atrodas Olainē un ražo gaisa filtrus, paplašinot darbību, meklē iekārtu operatorus un CNC metālapstrādes darbgaldu operatoru. Uzņēmuma pārstāvis ar potenciālajiem darbiniekiem tiksies Jelgavas NVA, Skolotāju ielā 3, 9. augustā pulksten 12.

Darbs ir arī dažādu transportlīdzekļu vadītājiem, tirdzniecībā, metinātājiem, pastniekam, elektriķim, pavāram, apsargam, šuvējam, jurista palīgam, frizierim, mežstrādniekam, liftu elektromehāniķim, fizioterapeita palīgam, preču izvietotājam, peldēšanas trenerim, logopēdam, pedagogiem un citu profesiju pārstāvjiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja inga attēls

Labdien. Aprupetaja 55 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un darba pieredze ar ,cukura diabeta un pec insulta staigajosiem cilvekiem . Nav pieredze ar gulosiem. Pieredze gatavot uzkopt pec vajadzibas. varu dzīvot pie Jums un aprupet. Stradaju ar ,brivdienam. Brivdienas var but ari darba dienas. Savu CV uzradisu darba intervija. inga.

Pievienot komentāru