Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -3 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

«Prāta vētras» skatuves augstākais punkts sasniedz 22 metrus

www.jelgavasvestnesis.lv
Gandrīz nevienu garāmgājēju vienaldzīgu neatstāj vērienīgā mobilā skatuve, kas jau kopš svētdienas top Lielupes pļavā pretim Jelgavas pilij – uz tās jau šo sestdien, 21. jūlijā, grupa «Prāta vētra» atklās savu koncertturneju, kas veltīta jaunajam albumam «Par to zēnu, kas sit skārda bungas». Skatuves augstākais punkts sasniedz 22 metru augstumu, bet tās platums ir ap 60 metriem.

««Skārda bungu tūres» skatuve ir sarežģītas konfigurācijas – liela daļa no konstrukcijām tika ražota pēc speciāla pasūtījuma. Skatuvi būvējam jau kopš svētdienas, un kopskaitā darbos iesaistīti ap simts tehnisko darbinieku, kuri strādā no agra rīta līdz pat saulrietam,» stāsta tehniskais producents Māris Rušiņš. Viņš papildina, ka lielais karstums prasa vairāk atelpas brīžu, bet darbi norit pēc plāna, pateicoties profesionālai un pieredzējušai komandai. Jāatgādina, ka skatuves koncepcijas autors ir «Prāta vētras» bundzinieks Kaspars Roga, kurš tās vizuālajam noformējumam iedvesmojies no tūres nosaukuma.

Skatuves būvniecības darbus plānots pabeigt līdz piektdienai, kad uz tās pulksten 19 notiks «Prāta vētras» mēģinājums, kas ilgs aptuveni līdz pulksten 23.

Jāatgādina, ka koncerta norises vietā – pļavā pretim pilij – apmeklētāji 21. jūlijā gaidīti jau no pulksten 18, kad varēs apmeklēt bufetes un suvenīru bodītes. Koncerta viesi – grupa «Sudden Lights» – uz skatuves kāps pulksten 20, bet no pulksten 21 varēs baudīt «Prāta vētras» koncertu. Plānots, ka tas ilgs līdz pusnaktij. Nodrošinot apmeklētājiem ērtāku nokļūšanu Jelgavā, vilcieniem no Rīgas plānoti papildvagoni, bet atpakaļ uz Rīgu «Pasažieru vilciens» nodrošinās īpašu papildreisu, kas no Jelgavas izbrauks pulksten 0.45.

Tāpat jāatgādina, ka autovadītājiem koncerta norises dienā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»
 

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja oss attēls

Braucu pāri tiltam . Caur aizsrg plēvi skaidri varēja redzēt toletes būdiņu ( aiz skatuves ,sanāk tuvu ceļam ) un protams milzīga rinda . Nu kad iemācīsies izskaitļot cik nepieciešams . Vai baigie žmogas
Lietotāja Saule attēls

Nevaru sagaidìt koncertu!
Lietotāja oto attēls

Rosība pīļu dīķi
Lietotāja jēpis attēls

Būves ta grandiozas, mākslinieciskais sniegums vairs labāko vidusskolēnu ansamblīšu līmenī, ja ne vēl švakāks.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti