Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Dziesmu un deju svētkos daudzbērnu ģimenēm – reģionālais transports bez maksas

www.jelgavasvestnesis.lv
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norises gaitā, no 5. līdz 9. jūlijam, daudzbērnu ģimenes reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos varēs braukt bez maksas, uzrādot «3+ Ģimenes karti» un personas apliecinošu dokumentu vai skolēna apliecību, informē Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.

Ikdienā daudzbērnu ģimenes, braucot reģionālajā sabiedriskajā transportā, ir tiesīgas saņemt atlaidi 25 procentu apmērā no vienas biļetes cenas un 20 procentu apmērā no abonementa biļetes cenas. Tomēr šodien, 3. jūlijā, valdība lēma, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norises laikā daudzbērnu ģimeņu locekļi, uzrādot «3+ Ģimenes karti» un pasi, ID karti vai skolēna apliecību (ja bērna vecums nepārsniedz 15 gadus), varēs izmantot braukšanas maksas atvieglojumus simts procentu apmērā, braucot visos 1060 reģionālajos autobusu maršrutos un 11 vilcienu maršrutos.

Bezmaksas biļeti daudzbērnu ģimenes loceklis var saņemt autoostu vai staciju biļešu kasēs, pie autobusa vadītāja vai vilciena konduktora, kā arī internetā. Jāpiebilst, ka «3+ Ģimenes kartei» un personu apliecinošam dokumentam vai skolēnu apliecībai jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī visa brauciena laikā.

Papildu informācija par pastāvīgajām atlaidēm reģionālajā sabiedriskajā transportā daudzbērnu ģimenēm pieejama ŠEIT.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Ondrs  attēls

Man vienmēr bez maksas ar Volvo !

Pievienot komentāru

Saistītie raksti