Meklēšanas forma

Lietus 5 °C Mērens vējš, 7 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Pilsētas skolās jau svin Skolotāju dienu

Jana Bahmane
Šo svētdien, 2. oktobrī, Latvijā atzīmēs Skolotāju diena. Daudzās Jelgavas skolās svinīgi pasākumi notika jau šodien, taču Jelgavas pilsētas Skolotāju dienas sarīkojums notiks 7. oktobrī kultūras namā.

Šodien Skolotāju dienas pasākumā Jelgavas 4. vidusskolā svinīgi sveikti skolas ilggadējie skolotāji, kuri skolotāja amatā aizvadījuši apaļu gadskaitli – to vidū arī Jelgavas 4. vidusskolas direktors Agris Celms. «Kad tikko biju uzsācis skolotāja gaitas, ar apbrīnu klausījos, kā tiek sveikti skolotāji, kuri skolā nostrādājuši divdesmit un vairāk gadus – man tas šķita šausmīgi,» ar smaidu teic A.Celms, kurš šodien pats tika sumināts par 40 gadu ieguldījumu skolā. Par ilggadēju darbību sveiktas arī skolotājas – Tatjana Beinaroviča, Ritma Tautere, Laima Bensone, Tatjana Kārkliņa un citi pedagogi. Tradicionāli skolas mācībspēkiem, kurus bija nominējuši skolēni, tika pasniegta Pūces balva – skolotāji ne vien saņēma atzinību, bet arī sirsnīgus videosveicienus no skolēniem. Piemēram, skolotāja Liena Celma tika nominēta par «žiglāko» skolotāju, bet aktīvā sporta skolotāja Nataļja Gorškova ieguva sportiskākās skolotājas titulu. Skolēni bija novērtējuši ne vien pedagogu atsaucību un draudzīgo attieksmi, bet arī stingrību, bez kuras mācību procesā neiztikt. Gan skolotājus, gan audzēkņus īpaši pārsteidza ansambļa «Kārkli pelēkie zied» un vadītāja Ingus Leilanda izpildītā tautasdziesma «Seši mazi bundzinieki», kuru mākslinieki izpildīja ar nelielu humora devu. Ar muzikālu priekšnesumu skolotājus sveica arī mūziķis Andris Daņiļenko.

Starptautiskā skolotāju diena Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā. Šie svētki aicina sabiedrību atbalstīt pedagogus, novērtējot viņu nozīmīgo misiju pozitīvu pārmaiņu īstenošanā. 

Foto: Austris Auziņš

 

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja oga attēls

Olga izvēmās un palika viegli
Lietotāja INETA attēls

Vai tad skolotāju vērtē pēc izskata?
Lietotāja Olga attēls

40 gadi.....laiks atpūtai.....skats briesmīgs....

Pievienot komentāru

Saistītie raksti