Meklēšanas forma

Migla 3 °C DR vējš 0.7 m/s
Svētdiena, 2018. gada 21. OktobrisVārda dienu svin: Urzula, Severīns

Vingrošanas nodarbībās grūtībās nonākušai ģimenei saziedo 140 eiro

Ritma Gaidamoviča
Šonedēļ Zemgales Olimpiskajā centrā notika trīs vingrošanas nodarbības treneres Tatjanas Gorbatko vadībā, kuru laikā tika vākti līdzekļi un nepieciešamās mantas kādai grūtībās nonākušai Jelgavas ģimenei – māmiņai ar diviem bērniem. Treniņu laikā izdevies ziedojumos savākt 140 eiro, kas vēl šajā gadā tiks nodoti ģimenei, kā arī apzināts, kādas mantas jelgavnieki gatavi dāvināt māmiņai ar bērniem.

Trenere stāsta, ka cerējusi uz lielāku atsaucību no vingrotāju puses dalībnieku skaita ziņā. «Iepriekš, kad treniņš bija pilnībā bez maksas, uz to ieradās vairāk nekā 50 cilvēku, taču šajās dienās bija vidēji 15–20 dalībnieki. Taču, neskatoties uz to, mums kopīgiem spēkiem ir izdevies savākt 140 eiro, kas ģimenei noteikti noderēs,» stāsta T.Gorbatko, piebilstot, ka izveidots arī saraksts ar lietām, kuras treniņu dalībnieki ir gatavi dāvināt, piemēram, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, pannas un traukus, divus izvelkamus atpūtas krēslus, bērnu drēbes. «Jelgavas Sociālo lietu pārvaldei ir sastādīts saraksts ar ģimenes vajadzībām, taču mēs sazināsimies ar mammu un izrunāsim, kuras no treniņu dalībnieku piedāvātajām mantām viņiem tiešām būs vajadzīgas. Jāsaprot, ka ģimenei ir vienistabas dzīvoklis un visam vietas nepietiks,» tā trenere, piebilstot, ka to plānots izdarīt vēl šajā gadā. Tāpat viņa min, ka ģimenei tiks uzdāvināti 140 eiro, kas saziedoti treniņos.  

Jāpiebilst, ka ģimene, kurā mamma viena audzina pusotru un 12 gadus vecus bērnus, nesen saņēma pašvaldības dzīvokli, taču tai nebija sadzīves lietu. Lai palīdzētu ģimenei iekārtot dzīvokli, tai uzdāvināti jau HK «Zemgale/LLU» rīkotajā labdarības hokeja spēlē saziedotie 500 eiro. Par šo dāvinājumu ģimenei iegādāta gulta, skapis, kumode, rakstāmgalds un citas ikdienā nepieciešamas lietas. Sociālo lietu pārvalde ģimenei sarūpējusi arī bērnu gultiņu un matraci.

Foto: pašvaldība

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti