Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 9 °C Z vējš 1.7 m/s
Piektdiena, 2018. gada 19. OktobrisVārda dienu svin: Elīna, Drosma, Drosmis

Svētkus sagaida ar labdarības koncertu

Anastasija Miteniece
Turpinot 15 gadu senu skolas tradīciju, Jelgavas 4. vidusskolā svētki ieskandināti ar labdarības koncertu «Ziemassvētkus gaidot». «Koncertā izbaudījām svinīgu un pozitīvu noskaņu – ikviens skolas kolektīvs bija parūpējies par attiecīgu repertuāru,» stāsta Jelgavas 4. vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Baltiņa, norādot – bija arī skaņdarbs, kuru skatītāji ar ovācijām lūdza atkārtot.

«Koncertzālē ir vairāk nekā 400 vietu, un arī šoreiz tā bija piepildīta,» tā S.Baltiņa, papildinot, ka labdarības koncerti skolā tiek rīkoti jau vairāk nekā 15 gadu garumā. Direktora vietniece norāda, ka gadu gaitā labdarības mērķi bijuši dažādi – ziedošana bērnu veselības uzlabošanai, konkrētām ģimenēm, kas nonākušas grūtībās –, savukārt šā gada iecere ir iegūtos līdzekļus izmantot, lai mūzikas novirziena telpas rotātu ar gleznojumiem. «Šobrīd esam tikai aptuveni apzinājuši summu –  tie ir nedaudz vairāk kā 300 eiro. Proti, par koncertā iegūtajiem līdzekļiem varēsim segt tikai daļu no mūsu ieceres izmaksām,» tā S.Baltiņa, papildinot, ka ideja rotāt tieši mūzikas novirziena telpas saistīta ar mūzikas novirziena 40 gadu jubileju nākamā gada rudenī.

Jāpiebilst, ka koncertā piedalījās meiteņu kori «Spīgmeitiņas», «Spīgo studija», «Spīgo», pūtēju orķestris «Rota», 1.–2. klašu koris «Spīgulēni», zēnu koris «Spīguņi», vīru koris «Kārkli pelēkie zied» un individuālie izpildītāji. Īpašu atzinību izpelnījās pūtēju orķestra «Rota» skaņdarbs. Tam izskanot, sekoja skatītāju ovācijas un lūgums skaņdarbu atkārtot. «Redzējām, ka cilvēki pēc koncerta smaida, ir pacilātā noskaņojumā, un tas ir galvenais rādītājs,» secina S.Baltiņa.

Foto: Ivars Veiliņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja IJa attēls

Varēja jau nu fotogrāfs sarindot bildes hronoloģiski, nevis kā pagadās, drīzāk dilstošā kārtībā...
Lietotāja māmiņas attēls

tiešām-brīnišķīgs koncets! kā vienmēr šajā skolā...UN pūtēju orķestris ŖOTA visus 'tā ielīksmoja,ka 'mājās devāmies deju solī..paldies visu rangu māksliniekiem!
Lietotāja Ome attēls

Ļoti skaists koncerts! Malači!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti