Meklēšanas forma

Skaidras debesis 4 °C Z-ZR vējš 2.5 m/s
Svētdiena, 2018. gada 22. AprīlisVārda dienu svin: Armands, Armanda

Sākusies pieteikšanās Lielajai talkai

Sintija Čepanone
Šogad Lielā talka Latvijā notiks 23. aprīlī. Mājas lapā www.talkas.lv sākusies oficiālo talkošanas vietu reģistrēšana.

SIA «Zemgales Eko» valdes loceklis un Lielās talkas koordinators Jelgavā Aleksejs Jankovskis norāda, ka jelgavnieki mājas lapā www.talkas.lv izveidotajā piesārņoto vietu kartē aicināti atzīmēt vietas, kuras vajadzētu sakopt Lielās talkas laikā, kā arī pieteikties talkošanai, jo par oficiālām talkas vietām tiks uzskatītas tikai tās, kas reģistrētas Lielās talkas mājas lapā. «Jau līdz šim vēlmi piedalīties talkā izteikušas septiņas organizācijas, tāpat esam saņēmuši informāciju par vairākām piesārņotām vietām pilsētā, kuras vajadzētu sakopt Lielajā talkā,» tā A.Jankovskis, pirms reģistrēt talkošanas vietu kartē, iedzīvotājus gan aicinot sazināties ar SIA «Zemgales Eko», lai pārliecinātos, ka piesārņotā vieta ir pašvaldības teritorija, nevis privātīpašums. To var izdarīt pa tālruni 63023511, 29357119 vai e-pastu aleksejs.jankovskis@eko.jelgava.lv.

Iedzīvotāji tiek aicināti maksimāli precīzi kartē atzīmēt gan piesārņotās vietas, gan arī izvēlēto vietu, kur 23. aprīlī notiks talka, uzsver Lielās talkas organizatori. Atkritumi pēc talkas tiks izvesti tikai no tām vietām, kas būs oficiāli reģistrētas talkas kartē.

A.Jankovskis piebilst, ka kopumā Jelgavai paredzēti ap 4000 īpašo Lielās talkas maisu, taču, ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību iepriekšējos gados, SIA «Zemgales Eko» atkritumu savākšanai talciniekiem iegādājusies arī papildu maisus. «Tāpat iespēju robežās atbalstīsim iedzīvotāju iniciatīvu par kādas teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu, sagādājot darbam nepieciešamo materiālu,» piebilst A.Jankovskis. Lai vienotos par nepieciešamo atbalstu, iedzīvotāji aicināti sazināties ar Lielās talkas koordinatoru Jelgavā.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti