Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C D vējš 2.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 16. NovembrisVārda dienu svin: Banga, Glorija

Muzejā notiks ģimenes diena

Jana Bahmane
Šosestdien, 10. februārī, no pulksten 11 līdz 15 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notiks ģimenes diena, kuras tēma būs «Foto». Bērni un viņu vecāki varēs fotogrāfijās iepazīt seno Jelgavu, piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī paši iejusties fotogrāfa tēlā.

«Mēs esam atlasījuši fotoattēlus, kuros ne vien redzama senā Jelgava, bet arī cilvēki darbībā, lai interesentiem būtu iespēja labāk izprast tā laika jelgavnieku sadzīvi – šos fotoattēlus apkoposim prezentācijā. Tāpat ģimenes dienas dalībniekiem būs iespēja pašiem uzņemt fotogrāfijas, izmantojot dažādus aksesuārus, kā arī iemācīties izgatavot fotorāmīšus,» stāsta Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja muzejpedagoģe Teika Putna. Savukārt tie pasākuma dalībnieki, kuri nevēlēsies piedalīties radošajās darbnīcās, varēs ar muzeja ceļveža palīdzību pildīt dažādus uzdevumus.

Ģimenes dienu Jelgavas muzejā 10. februārī bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents. Aktivitātes būs piemērotas arī bērniem no divu, trīs gadu vecuma.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru