Meklēšanas forma

Skaidras debesis 4 °C Z-ZR vējš 2.5 m/s
Svētdiena, 2018. gada 22. AprīlisVārda dienu svin: Armands, Armanda

Lielajā talkā savākti 4305 maisi ar atkritumiem

Egija Grošteine, Ilze Knusle-Jankevica
Lielajā talkā Jelgavā tika savākti 4305 maisi ar atkritumiem. Kā norāda Lielās talkas koordinators Jelgavā un SIA «Zemgales Eko» valdes loceklis Aleksejs Jankovskis, maisu izvešana joprojām turpinās.

«Talkas laikā savākto maisu ir daudz, arī vietu, kurās cilvēki strādāja, ir daudz, tāpēc darbs pie atkritumu savākšanas un izvešanas joprojām turpinās,» tā A.Jankovskis, prognozējot, ka, lai visu pabeigtu, būs nepieciešama vēl apmēram nedēļa. Līdztekus atkritumiem tiek vākti arī izzāģētie krūmi, koku zari, koki.

«Diemžēl tā vietā, lai Lielajā talkā pievērstos pilsētas labiekārtošanas darbiem, iedzīvotājiem gadu no gada nākas ieguldīt savas pūles atkritumu savākšanā vietās, kur tie tāpat pēc kāda laika tiek sanesti no jauna,» atzīst A.Jankovskis. Viņš norāda, ka starp lielākajiem atradumiem ir riepas un mēbeles, kas arī tiek savāktas, ja novietotas talkas vietās kopā ar maisiem.

Sestdien Lielajā talkā Jelgavā piedalījās 1908 iedzīvotāji, kas ir par 30 cilvēkiem vairāk nekā pērn, kad pilsētas uzkopšanā un labiekārtošanā iesaistījās 1878 talkotāji. Arī situācija ar vietām, kurās, iedzīvotājuprāt, bija nepieciešams talkot, ir uzlabojusies – pērn pieteiktas bija 90 talkas vietas, bet šogad 78, kas liecina par to, ka pilsētā piemēsloto vietu ir kļuvis mazāk.

Foto: Raitis Supe

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti