Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 14 °C R-DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Lielā talka – jau šodien

Egija Grošteine
Šodien, 23. aprīlī, pulksten 9 visā Latvijā sāksies Lielā talka. Ja aktivitātē iesaistīties izlēmi tikai šodien, sazinies ar Lielās talkas koordinatoru Jelgavā!

Vienoties par talkas vietu un nodrošināties ar cimdiem un atkritumu maisiem var, sazinoties ar SIA «Zemgales Eko» valdes locekli un Lielās talkas koordinatoru Jelgavā Alekseju Jankovski pa tālruni 29357119.

Līdz otrdienai mūsu pilsētā talkai jau bija pieteikušies 1648 cilvēki, kuri gatavi iesaistīties gan Jelgavas sakopšanas, gan labiekārtošanas darbos, kā arī pieteikta 61 talkošanas vieta, kur paredzēts ne vien vākt atkritumus, bet arī labiekārtot apkārtni, stāsta A.Jankovskis, aicinot pilsētas uzkopšanā un labiekārtošanā iesaistīties ikvienu iedzīvotāju, jo darbs atradīsies katram talciniekam.

Jāpiebilst, ka bez maksas savākti un atkritumu poligonā «Brakšķi» tiks nogādāti tikai speciālajos Lielās talkas maisos savāktie atkritumi, kas būs izvietoti talkai pieteiktajos objektos un iepriekš saskaņotās vietās. Šogad Lielās talkas maisi ir baltā krāsā, un Jelgavai piešķirti 4000 maisu. Katra maisa tilpums – 50 litru.

Lielā talka norisināsies visā Latvijā vienlaicīgi – no pulksten 9 līdz 15. Jāpiebilst, ka talcinieki aicināti parūpēties ne tikai par apņēmības pilnu garastāvokli sakopt savu pilsētu, bet arī par strādāšanai atbilstošu apģērbu.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti