Meklēšanas forma

Migla 3 °C DR vējš 0.7 m/s
Svētdiena, 2018. gada 21. OktobrisVārda dienu svin: Urzula, Severīns
«Šīs koncertizrādes iedvesmas avots ir latviešu tautas neviltotā un patiesā mīlestība uz dziesmu, aicinot aizraujošā piedzīvojumā uz krāšņu tērpu, smeldzīgu dziesmu un temperamentīgu deju pasauli,» koncertizrādi «Ceļojošais vijolnieks», kas Jelgavas kultūras namā notiks 30. oktobrī pulksten 19,...
Šodien hokeja hallē «Rīga» aizvadīta «Optibet» hokeja līgas spēle, kurā tikās HK «Zemgale/LLU» un HS «Rīga». Ar rezultātu 2:4 jelgavnieki piekāpās galvaspilsētas komandai.
Šodien FK «Jelgava» «Skonto» stadionā «SynotTip» Virslīgas 25. kārtas spēlē tikās ar turnīra tabulas līderiem «Riga» FC. Lai gan pirmo puslaiku izdevās noturēt uz 0:0, otrajā puslaikā jelgavnieki ielaida divus vārtus un zaudēja spēlē ar 0:2.
«Man gandrīz nekad neveicas sacensībās, bet šodien izdevās noķert 8200 gramus smagu un 110 centimetrus garu līdaku,» saka šī gada maksķerēšanas sacensību «Lielupes līdaka» uzvarētājs jelgavnieks Aigars Jurēvics, kurš makšķernieku aprindās labāk zināms ar iesauku Lampa.
Nākamsvētdien, 28. oktobrī, Jelgavas kultūras namā atkal varēs dzīvot līdzi režisores Ināras Kolmanes spēlfilmai «Bille». Kinolentes seansi notiks pulksten 12, 15 un 18.