Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -1 °C Z-ZA vējš 3.9 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

KONKURSS: Laimē biļetes uz koncertstāstu «Pūt, vējiņi»!

www.jelgavasvestnesis.lv
24. novembrī pulksten 14 Jelgavas kultūras namā izskanēs koncertstāsts «Pūt, vējiņi», kurā skaņā, dejā un gaismas projekcijās savīsies pagātne un šodiena. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz koncertu.

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkurss: Pūt, vējiņi» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 20. novembra pulksten 14 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs – sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar konkursa dalībniekiem, kuri laimēs biļetes).

Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

 

Jautājumi

1. Kas ir koncertprogrammas «Pūt, vējiņi» muzikālais producents?
a) Raimonds Pauls,
b) Uldis Marhilēvičs,
c) Kristaps Krievkalns.

2. Jaunā koncertprogramma tapusi koncertu sērijas ar devīzi «Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā» gaitā. Kuru gadu pēc kārtas notiek šie koncerti?
a) 5.,
b) 8.,
c) 10.

3. Daudzas no programmas «Pūt, vējiņi» dziesmām izskanēs kā veltījums vienai no Latvijas lielākajām upēm. Kura ir šī upe?
a) Gauja,
b) Daugava,
c) Lielupe.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Saistītie raksti