Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C D vējš 2.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 16. NovembrisVārda dienu svin: Banga, Glorija

Jelgavā notiks Sveču balle

Ritma Gaidamoviča
«Mūsu deju studijā mācās dažāda vecuma dejotāji, tostarp pieaugušie, kuri ne reizi vien sūdzējušies, ka viņiem studijā gūtās zināšanas nav īsti kur Jelgavā praktizēt. Tāpēc jau pērn ar labiem rezultātiem sarīkojām balli un šogad šo tradīciju turpināsim,» saka deju studijas «Dejovisi.lv» vadītāja Evita Mikiško. 16. decembrī pulksten 20 deju studijā «Dejovisi.lv» notiks Sveču balle kopā ar grupu «TirkizBand».

E.Mikiško piebilst, ka uz balli aicināts ikviens deju mīlošs iedzīvotājs, kurš vēlas jauki pavadīt vakaru labā kompānijā un izdejoties. «Būs dejas dzīvās mūzikas pavadībā un arī dažas atrakcijas,» tā E.Mikiško.

Balle paredzēta ar groziņiem, un apmeklētāji aicināti uz to ierasties solīdā apģērbā. Ierašanās – no pulksten 19. Ieejas maksa uz balli – 15 eiro vienai personai. Biļetes iepriekšpārdošanā no 23. novembra nopērkamas deju studijā «Dejovisi.lv» Raiņa ielā 28.

E.Mikiško atzīst, ka deju studijai ir doma turpināt Jelgavā rīkot balles. Nākamā iecerēta pavasarī, taču tiek apspriesta arī ideja par regulāriem deju vakariem, kas notiktu biežāk.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Enia attēls

Kapeec deju pasniedzejai atskiras foto no spogulattela?Tiesi kaajas!
Lietotāja zv attēls

Tā tik izliekas, jo no sāna bildēts...

Pievienot komentāru