Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 10 °C DR vējš 2.5 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 25. JūnijsVārda dienu svin: Milija, Maiga

Uzņēmēju izstādes apmeklējumu var iekļaut mācību procesā

www.jelgavasvestnesis.lv
Izstādes «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017» organizatori aicina to apmeklēt kā skolēnus un studentus, domājot par potenciālajām prakses vietām un nākotnes profesijām, tā pedagogus un pasniedzējus, pilnveidojot mācību procesu.

Izstādē bērni un jaunieši varēs gūt priekšstatu par uzņēmējdarbības attīstību reģionā, tālākās izglītības un karjeras iespējām, jo izstādē būs pārstāvēti ne tikai uzņēmumi, bet arī dažādas mācību iestādes. Tāpat, lai sniegtu iespēju iepazīt un izzināt ražošanas procesus, vairāki uzņēmēji organizēs prezentācijas un savu ražotņu apskates noteiktos laikos izstādes norises dienās. Šo iespēju var izmantot gan skolēni un studenti paši, interesējoties pie informācijas stenda izstādē, gan skolotāji un pasniedzēji, organizējot apmeklētāju grupas un iepriekš piesakoties pie izstādes organizatoriem. Informācija par prezentāciju laikiem, apskatei pieejamām ražotnēm un ekskursiju laikiem tiks publicēta pirms izstādes. Iepriekš var pieteikties, rakstot pa e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 29141693.

Tā kā izstāde norisinās pavasarī, kad aktuāls ir jautājums par prakses iespējām vasarā, tālākās izglītības un darba iespējām, dalībnieki informēs skolēnus un studentus par vakancēm.

Jau tradicionāli izstādē būs pārstāvēti arī skolēnu mācību uzņēmumi, piedāvājot apmeklētājiem iegādāties savu saražoto produkciju. Vienaudžu inovatīvās idejas un pieredze arī var kalpot par pamudinājumu pievērsties uzņēmējdarbībai. Pasākumā varēs iepazīties arī ar biznesa inkubatoru piedāvātajiem pakalpojumiem, kas ir nozīmīgs atbalsts, uzsākot biznesu.

«Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017» notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā. Ieeja izstādē – bez maksas.

Pasākumu organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Jelgavas pilsēta un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja ne attēls

Tā jau tur nav kur apgriezties, vēl veselām klasēm piespiedu kārtā nāks. Lai iet kopā ar ģimeni, tie, kam interesē.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti