Meklēšanas forma

Skaidras debesis 4 °C Z-ZR vējš 2.5 m/s
Svētdiena, 2018. gada 22. AprīlisVārda dienu svin: Armands, Armanda

«Uzņēmēju dienu» biznesa forumam jāpiesakās iepriekš

Ilze Knusle-Jankevica
Izstādes «Uzņēmēju dienas Zemgalē» laikā 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā no pulksten 11 līdz 18 notiks biznesa forums.

Forumā plānota satiksmes ministra Ulda Auguļa, Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa un VAS «Latvijas Autoceļu uzturētājs» valdes priekšsēdētāja Vladimira Kononova diskusija par autoceļiem un infrastruktūras sakārtošanu. Pēc tam par nodokļu politikas jautājumiem uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, skaidrojot plašāk par paredzētajām izmaiņām, kā arī atbildot uz uzņēmējiem interesējošajiem jautājumiem. Savukārt Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule stāstīs par pārmaiņu procesiem iestādē, kā arī līdz šim paveikto nodokļu iekasēšanas jomā, informē pasākuma organizatoru Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Grikmane.

Tā kā viens no uzņēmējiem aktuālākajiem jautājumiem ir eksporta attīstīšana, investīciju piesaiste un izaugsme kopumā, biznesa forumā uzstāsies finanšu institūcijas «Altum», kā arī SIA «Cido Grupa», SIA «Cross Timber Systems», SIA «Laflora» un SIA «WWL Houses» pārstāvji, lai diskutētu par izaicinājumiem un iespējām pašreizējā globalizācijas tirgū.

Foruma noslēgumā tā dalībniekus iedvesmos ceļotāja Kārļa Bardeļa stāsts par to, kā viņš kopā ar Gintu Barkovski pārairēja pāri Atlantijas okeānam.

Dalība biznesa forumā ir bez maksas, bet, tā kā vietu skaits ir ierobežots, interesentiem savlaicīgi jāreģistrējas ŠEIT.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti