Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 14 °C R-DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Jaunākās vakances: topošā šokolādes rūpnīca meklē speciālistus

www.jelgavasvestnesis.lv
SIA «Chocolette Confectionary», kas Jelgavā veido šokolādes rūpnīcu, aicina savai komandai pievienoties divus darbiniekus – personāla speciālistu uz laiku un plānošanas speciālistu, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) aktuālais vakanču apkopojums.

Plānošanas speciālista uzdevumi būs palīdzēt realizēt projektu, kas saistīts ar konditorejas izstrādājumu ražotnes darba uzsākšanu un jaunu produktu ieviešanu Eiropas valstu tirgos, produkcijas drošības kvalitātes nodrošināšanas un sertifikācijas sistēmas izstrāde un ieviešana; sadarbība ar valsts kontroles dienestiem un saskaņojumu saņemšana, darbs ar normatīvajiem dokumentiem, datu masīvu analīze; sadarbība ar piegādātājiem, darbs ar patērētāja un transporta iepakojumiem: tekstu veidošana un piedāvājuma sagatavošana atbilstoši formātam. Starp kandidātam izvirzītājām prasībām ir tādas kā teicamas angļu valodas zināšanas kā mutiski, tā rakstiski un prasme veikt darījumu saraksti arī latviešu un krievu valodā, zināšanas par biznesa komunikācijas noteikumiem un telefonsarunu veikšanu, elastīga un nestandarta domāšana, gatavība multiuzdevumu veikšanai. Piedāvātais atalgojums – sākot no 900 eiro (bruto).

Vakance ir arī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, kurā tiek meklēts datorsistēmu un datortīklu administrators. Viņa pienākumi būs e-studiju sistēmas administrēšana un e-kursu izveide.

Dažādas vakances ir būvniecības nozarē, un pieprasījums pēc strādājošajiem šajā nozarē pēdējās nedēļās palielinās. SIA «Joe» aicina darbā arhitektu, projektēšanas inženieri, konstruktoru un ceļu projektētāju, koka māju ražotne meklē ražošanas kontrolieri, inženieri projektētāju un projektētāju tehniķi, kā arī elektrotīklu projektētāju, vairākos uzņēmumos meklē palīgstrādniekus celtniecības darbos.

Liels pieprasījums saglabājies pēc tirdzniecības pārstāvjiem, ēdināšanas speciālistiem, metālapstrādes speciālistiem, dažādu transportlīdzekļu vadītājiem, šuvējiem un sociālajiem darbiniekiem.

Pieaudzis vakanču skaits mazkvalificētam darbaspēkam dažādu darbu veikšanai. Pēdējās nedēļas laikā reģistrētas vairākas apkopēja vakances – metālapstrādes un gaļas pārstrādes uzņēmumos, atpūtas kompleksā «Zemgale» un slimnīcā «Ģintermuiža».

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru