Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -11 °C DA vējš 1.3 m/s
Piektdiena, 2018. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Jaunākās vakances: «Skonto» grupas uzņēmums plāno ienākt Jelgavā un meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jauns uzņēmums SIA «Skonto Concrete Cladding», kas reģistrēts tikai oktobrī, Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieteicis vairākas vakances: biroja administratora, ražošanas projektēšanas inženiera, plātņu ražošanas iekārtu operatora, ražošanas maiņas vadītāja.

Ražošanas projektēšanas inženierim nepieciešama augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs, vēlams būvniecībā, kā arī ir izvirzītas vēl citas prasības, savukārt solītais atalgojums ir 2000–2400 eiro. Plātņu ražošanas iekārtu operatoram nepieciešama vidējā vai profesionālā izglītība, vēlams tehniskajās zinātnēs, un vēlama iepriekšēja darba pieredze betona izstrādājumu ražošanā. Atalgojums pēcapmācību periodā – gabaldarba samaksa atbilstoši padarītajam 1100–1700 eiro mēnesī (pirms nodokļu nomaksas). Ražošanas maiņas vadītājam nepieciešama augstākā izglītība, vēlams inženierzinātnēs vai vadības zinātņu jomā, iepriekšējā darba pieredze ražošanas uzņēmumā līdzīgā amatā, spēja strādāt pēc maiņu grafika. Alga (bruto): 1400–1700 eiro. Darba vieta būs Jelgava.

Divas vakances NVA reģistrējusi arī AS «Latvenergo»: uzņēmums aicina darbā Jelgavā klientu konsultantu, kuram gan jārēķinās ar summēto darba laiku (darbs nakts maiņās 1–2 reizes mēnesī). Alga (bruto): 770–900 eiro. Pieteikties vakancei var līdz 30. novembrim. Otra «Latvenergo» vakance ir klientu konsultants sociālajos tīklos. Arī šai vakancei var pieteikties līdz 30. novembrim. Alga (bruto): 770–900 eiro.

Kopumā jaunākajā NVA vakanču apkopojumā dominē darba piedāvājumi ražošanas uzņēmumos (kokapstrādē, šūšanā, gumijas, papīra izstrādājumu ražošanā, pārtikas ražošanā, metālapstrādē, būvmateriālu ražošanā, tipogrāfijā), bet daudz vakanču ir arī transporta nozarē, medicīnā, tirdzniecībā, būvniecībā, izglītībā, ēdināšanā. Darbs ir arī tādu profesiju pārstāvjiem kā elektriķis, šuvējs, santehniķis, metinātājs, gāzmetinātājs, kurjers, kultūras projektu vadītājs, nekustamā īpašuma aģents, sekretārs.

Mazkvalificētam darbaspēkam ir tādi piedāvājumi kā lopkopēja, marķētāja, krāvēja, intervētāja, apkopēja un palīgstrādnieka darbs.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

Aprupetaja 54 no Bauskas novada mekle darbu .Ir sertifikats un ,darba pieredze ar ,cukura diabeta un, pec insulta staigajosiem civekiem Nav pieredzes ar ,gilosiem Pieredze gatavot uzkopt . Varu dzīvot pie Jums un aprupet. Varu stradat par AUKLITi. Savu Cvuzradisu darba intervija Ar cienu inga mans telefons 20657807
Lietotāja Answer 2 D attēls

Varbūt pietiek vainot visus citus un paskatīties, ko pats vari darīt lietas labā, iespējams jāsāk ar savas kvalifikācijas celšanu un pilnveidošanos?
Lietotāja D attēls

Meklēju darbu 8 mēnešus. Neviens neņem darbā. Tātad no tām vakancēm nav it nekādas jēgas

Pievienot komentāru