Meklēšanas forma

Apmācies -4 °C Vēja vēsma, 0.6 m/s no D
Otrdiena, 2018. gada 18. DecembrisVārda dienu svin: Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Jaunākās vakances: «PET Baltija» meklē pārdošanas speciālistu

www.jelgavasvestnesis.lv
PET pudeļu pārstrādes uzņēmums «PET Baltija» aicina darbā pārdošanas speciālistu, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Darba sludinājumā pārdošanas speciālista alga norādīta 700 eiro (bruto).

Kopumā ražošanā joprojām ir daudz brīvu vakanču – darbiniekus meklē kokapstrādes, šūšanas, gumijas izstrādājumu ražošanas, papīra un kartona izstrādājumu ražošanas, pārtikas ražošanas, metālapstrādes, būvmateriālu ražošanas un otrreizējās pārstrādes uzņēmumi.

Vairākas jaunas vakances reģistrētas izglītības jomā. Piemēram, Jelgavas pašvaldības bērnudārzs «Pasaciņa» aicina darbā sekretāru uz noteiktu laiku, Vakara (maiņu) vidusskolas komanda gaida pievienojamies mūzikas skolotāju, Ozolnieku vidusskola meklē jaunu direktoru, jaunu vadītāju meklē arī Ozolnieku novada pašvaldības Izglītības nodaļa.

Sekretāru darbā aicina arī SIA «Taste of India», kas plāno Jelgavā atvērt indiešu ēdināšanas iestādi. Galvenās prasības – ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas. Jāpiebilst, ka šis uzņēmums meklē arī šefpavāru un šefpavāra palīgu. Uzņēmums portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda, ka līdz jaunajam gadam plāno atvērt vairākas ēstuves Latvijā, tostarp vienu Jelgavā. Plānotais darbinieku skaits ēstuvē Jelgavā ir desmit. Darbiniekus meklē arī tādi ēdināšanas uzņēmumi kā viesnīca «Jelgava», kafejnīca «Aitiņlauvas», arī veikalā «Rimi» Katoļu ielā vajadzīgs pavārs.

Joprojām daudz vakanču ir transporta nozarē, būvniecībā, tirdzniecībā, arī medicīnā, sociālajā jomā un drošības sfērā. Darbs tiek piedāvāts arī santehniķim, gāzmetinātājam, metinātājam, elektriķim, viesnīcas administratoram, šuvējam, kultūras projektu vadītājam, nekustamā īpašuma aģentam.

Mazkvalificētam darbaspēkam figurē tādi piedāvājumi kā iesaiņotāja, lopkopēja, marķētāja, noliktavas darbinieka, apkopēja, krāvēja, intervētāja, istabenes, trauku mazgātāja, lopu kāvēja, pastnieka, tehniskā strādnieka darbs.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru