Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -10 °C A-ZA vējš 3.6 m/s
Sestdiena, 2018. gada 24. FebruārisVārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Jaunākās vakances: meklē norvēģu valodas tulkotāju

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas uzņēmums «AveCeltS» aicina darbā uz pilnu vai nepilnu slodzi norvēģu valodas tulkotāju. Darbs būs būvniecības dokumentu tulkošana un komunikācija ar pasūtītājiem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Trīs vakances reģistrējis uzņēmums «Latvijas gāze» – remontstrādnieka, atslēdznieka un gāzmetinātāja. Tehniska darba piedāvājumu skaits šonedēļ audzis – piemēram, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs aicina darbā ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzini un Metālapstrādes mācību parka galveno speciālistu, «Jelgavas dzirnavas» meklē grāmatvedi ar 4. līmeņa kvalifikāciju, kā arī vairāk nekā 20 vakances reģistrētas dažādos ražošanas uzņēmumos. Darbiniekus meklē tādi ražošanas uzņēmumi kā «Flora», «Cross Timber Systems», «Baltijas gumijas fabrika», «HKScan Latvija», «Gaļas pārstrādes uzņēmums «Nākotne»», «Jelgavas tipogrāfija», «Smurfit Kappa Baltic», «Nordic Homes», kā arī vairāki šūšanas un metālapstrādes uzņēmumi.

20 vakances reģistrētas ēdināšanas uzņēmumos. Atpūtas vieta «Viesu līči» aicina darbā šefpavāru, solot algu līdz 1000 eiro, un pavāru, un arī citas pilsētas kafejnīcas, kā arī lielveikalu kulinārijas nodaļas gaida papildspēkus. Samērā liels reģistrēto vakanču skaits ir arī tādās nozarēs kā transports, izglītība, tirdzniecība, būvniecība.

Dažādojies ir piedāvājums mazkvalificētiem darbiniekiem. Šobrīd tiek meklēts sētnieks Vīgriežu un Kastaņu ielas rajonā, kā arī metālapstrādes uzņēmumā «Dinex Latvia», un apkopējs «Dzirkstelē» un «VIVO centrā». Vēl darbā tiek aicināts lopkopis, marķētājs, krāvējs, komplektētājs, iesaiņotājs, pastnieks, noliktavas darbiniekiem, šķirotājs, mežstrādnieks, tehniskais strādnieks. Aktuāli ir arī sezonas strādnieki – dzērveņu lasītāji. Pieteikties aicināti arī pensionāri, turklāt interesenti var pieteikties arī uz atsevišķām dienām. No Jelgavas tiek nodrošināts transports.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru