Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 24 °C R-DR vējš 3 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Jaunākās vakances: «Laima» Jelgavā rīkos darbinieku atlasi

www.jelgavasvestnesis.lv
24. oktobrī pulksten 10 SIA «Orkla Confectionery&Snacks Latvija» Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiālē Skolotāju ielā 3 rīkos darbinieku atlasi «Laimas» ražotnei.

«Orkla Confectionery&Snacks Latvija» meklē darbiniekus uz sezonas laiku (līdz decembrim): saiņošanas operatorus un iesaiņotājus. Darba vieta atrodas Rīgā, Miera ielā 22, un darbiniekiem tiks nodrošināts transports uz darbu un no darba. Jāpiebilst, ka arī Jelgavā topošā šokolādes rūpnīca meklē ražošanas iekārtu operatoru.

Joprojām lielākais skaits reģistrēto vakanču ir dažādos ražošanas uzņēmumos – metālapstrādes, kokapstrādes, šūšanas, pārtikas ražošanas, papīra un kartona izstrādājumu ražošanas, polietilēna pārstrādes uzņēmumā, gumijas izstrādājumu ražošanā, tipogrāfijā, liecina aktuālākais NVA vakanču apkopojums. Dažās ražotnēs darbā aicina arī apkopēju vai sētnieku.

Samērā liels reģistrēto vakanču skaits ir arī tādās nozarēs kā tirdzniecība un transports, būvniecība, ēdināšana, izglītība, medicīna, drošība un sociālā joma. Joprojām darbiniekus meklē Jelgavas cietums – apsargus un uzraugus, «Jelgavas dzirnavas» – grāmatvedi un laborantu, vairāki pilsētas veikali, piemēram, «Rimi», «Maxima», «Kurši», «Būvmateriālu veikals «Pilsēta»», un citi uzņēmumi un iestādes.

Mazkvalificēta darba darītājiem tiek piedāvāts iesaiņotāja, lopkopēja, dzērveņu lasītāja, noliktavas strādnieka, marķētāja, apkopēja, krāvēja, mežstrādnieka, palīgstrādnieka, veļas pārziņa, istabenes, noliktavas pārziņa, intervētāja darbs.

VAKANCES

Foto: www.likealocalguide.com

Viedokļi

Pievienot komentāru