Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 17 °C DA vējš 2.3 m/s
Piektdiena, 2018. gada 17. AugustsVārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Jaunākās vakances: būvniecības uzņēmumi meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Gatavojoties sezonai, vairāki pilsētas būvniecības uzņēmumi meklē darbiniekus, liecina aktuālais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Piemēram, SIA «Bildberg», piedāvājot atalgojumu no 850 līdz 1000 eiro, aicina darbā būvniekus dažādiem celtniecības darbiem, kā arī darbinieku, kuram ir specializācija flīzēšanā. Darbiniekus betonēšanas, mūrēšanas un apdares darbu veikšanai meklē arī būvniecības uzņēmums «Būvfirma Vītols». Savukārt SIA «Emimar» aicina darbā dažāda spektra strādniekus – būvkonstrukciju montētāju un jumiķi, kuru atalgojums ir no 800 eiro, kā arī palīgstrādnieku. Gadījumā, ja objekti atradīsies ārpus Jelgavas, darba devējs uzsver, ka nodrošinās arī nepieciešamo transportu. Savukārt SIA «Kulk» izsludinājis vakances cauruļvadu montētāja un inženierkomunikāciju būvdarbu vadītāja amatiem.

Darbinieki nepieciešami arī dažādās pilsētas ražotnēs. Piemēram, Jelgavas mašīnbūves rūpnīca aicina darbā instrumentu atslēdznieku, metālapstrādes darbagalda operatoru un virpotāju.

Vēl aktuālo vakanču apkopojumā izsludinātas vakances iepirkuma speciālistam, juristam, projektu vadītājam, laborantam, ieslodzījuma vietas inspektoram, pasta operatoram, mežsaimniecības tehniķim, traktortehnikas vadītājam, apsargam, frēzētājam, lopkopim, ražošanas plānotājam, virpotājam, aprūpētājam, auklei, konditoram, pavāriem un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru