Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 10 °C DR vējš 2.5 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 25. JūnijsVārda dienu svin: Milija, Maiga

Jaunākās vakances: ar potenciālajiem darbiniekiem tiksies izstādē

www.jelgavasvestnesis.lv
Viens no vadošajiem polietilēna pārstrādes uzņēmumiem Latvijā SIA «Nordic Plast», kas atrodas Olainē un ietilpst «Eco Baltia» grupā, aicina darbā otrreizējo izejvielu šķirotājus. Potenciālie darbinieki ar uzņēmuma pārstāvjiem aicināti tikties izstādē «Uzņēmēju dienas Zemgalē» Zemgales Olimpiskajā centrā.

Satikt uzņēmuma pārstāvjus interesenti varēs uzņēmuma stendā 28. un 29. aprīlī no pulksten 10 līdz 17. Līdzi jāņem CV. Atalgojums, ko uzņēmums piedāvā, ir no 650 eiro bruto.

Darbiniekus joprojām meklē arī citi ražošanas uzņēmumi, liecina aktuālākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Vairākas vakances ir metālaptrādes uzņēmumā «Dinex Latvia», plastmasas pārstrādes uzņēmumā «Green World», kur meklē šķirotāju un palīgstrādnieku, vairākos šūšanas uzņēmumos, zivju pārstrādes uzņēmumā Olainē, kokapstrādes uzņēmumā Jelgavas novadā.

Stabils piedāvājums ir būvniecības speciālistiem. Līdzās iepriekšējā nedēļā aktuālajām vakancēm uzņēmumos «Alvima» un «JOE», parādījies darba piedāvājums ēku celtniekam Jelgavā uzņēmumā SIA «Būve Elit».

Tāpat darbiniekus meklē ēdināšanas un tirdzniecības uzņēmumi, piedāvājums ir izglītības, medicīnas, sociālās jomas speciālistiem, transporta nozares speciālistiem, skaistumkopšanas speciālistiem. Pieprasījums ir arī pēc mazkvalificēta darbaspēka: lauksaimniecības strādniekiem, apkopējiem, marķētājiem, komplektētājiem, noliktavas strādniekiem.

Vakances

Foto: www.nordicplast.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti