Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 14 °C DR vējš 5.9 m/s
Sestdiena, 2018. gada 22. SeptembrisVārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Iedvesmos ar pieredzes stāstiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Piektdien, 13. oktobrī, pulksten 16 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubatorā norisināsies pasākums «Lūst vai plīst», piedāvājot interesentiem noklausīties trīs uzņēmēju pieredzes stāstus.

«Atvērta un atklāta vide ir viens no priekšnoteikumiem, veidojot uzņēmēju kopienu mūsu biznesa inkubatorā. Vēlamies, lai uzņēmēji justos ērti, runājot par saviem izaicinājumiem vai pieļautajām kļūdām. Iedvesmu var radīt ne tikai veiksmes stāsti, bet arī tie stāsti, kas runā par grūtībām un smagi pieņemtiem lēmumiem,» uzsver Jelgavas Biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs.

Pasākumā ar savu pieredzes stāstu dalīsies «Miķeļa alus darītavas» vadītājs Ivars Krūmiņš, kurš kopā ar alus darītavas dibinātāju un hokejistu Miķeli Rēdlihu radījuši dabisku alu. Uzņēmēja Elīna Vaivode no uzņēmuma «Allure Art», kura ir arī LIAA Radošo industriju inkubatora dalībniece, stāstīs, kā savu ideju pārvērst produktā, savukārt kalnu maratonists Mārtiņš Zvīdriņš runās par pašizveidotu profesiju un «plašāku» domāšanu.

Pieteikties pasākumam iespējams līdz 12. oktobrim, aizpildot pieteikuma formu LIAA mājaslapā. 

Pasākums norisināsies LIAA Jelgavas Biznesa inkubatorā, Peldu ielā 7. Dalība seminārā ir bez maksas.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru