Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C R-DR vējš 2.4 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 18. OktobrisVārda dienu svin: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Aktuālās vakances: jauni piedāvājumi mediķiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas medicīnas iestādēs darbā tiek aicināti speciālisti, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Jelgavas slimnīca aicina darbā internistu, slimnīca «Ģintermuiža» – medicīnas māsu un sociālo mentoru, bet Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests joprojām meklē ārstu un ārsta palīgu.

Jelgavas slimnīca publicējusi internista vakanci. «Darba pienākumi: sniegt ārstniecisko palīdzību pacientiem iekšķīgo slimību nodaļā un terapeitiska profila slimniekiem,» teikts darba sludinājumā. Piedāvātā alga (bruto): no 1259 eiro (laika darba alga). Slimnīca «Ģintermuiža» aicina darbā sociālo mentoru darbam no alkohola, psihoaktīvām un toksiskām vielām atkarīgu pacientu narkoloģiskās motivācijas programmā, kas īsteno valsts apmaksātu atkarību ārstēšanu pusaudžiem, kā arī medicīnas māsu darbam ambulatorajā nodaļā. Savukārt «Euroaptieka» Dobeles šosejā aicina darbā datu ievades operatoru, kura pienākumi būs nodrošināt preču pavadzīmju un rēķinu datu apstrādi, veikt kases dokumentu noformēšanu un preču marķēšanu, nodrošināt aptiekas telpās nepieciešamo sanitāro tīrību, sekot līdzi preču derīguma termiņiem un nodrošināt preču pieņemšanu un atgriešanu, kā arī izkārtot preces noliktavā un tirdzniecības telpā.

Jaunu vakanci reģistrējusi arī LLU, piedāvājot darbu uz noteiktu laiku docenta pienākumu izpildītājam (-ai) studiju kursā «Veterinārā darba organizācija» Pārtikas un vides higiēnas institūtā. Vēl tiek meklēti interešu izglītības skolotāji bērnu un jauniešu centrā «Junda», savukārt Jelgavas pilsētas pašvaldības bērnudārzā «Vārpiņa» vajadzīgs apkopējs uz pusslodzi.

Darbinieki nepieciešami dažādās jomās, piemēram, tirdzniecībā, celtniecībā, metālapstrādē, drošības jomā, kokapstrādē, bet daži uzņēmumi reģistrējuši vairākas vakances. Uzņēmums «Alvima» aicina darbā kravas automobiļa vadītāju, namdari, galdnieku, autoatslēdznieku, autoceltņa vadītāju, autovadītāju, būvniecības projektu vadītāju. «Jelgavas mašīnbūves rūpnīca» meklē instrumentu atslēdznieku, slīpētāju, CNC metālapstrādes darbgaldu operatoru un virpotāju, savukārt «Torgy Baltic» – grāmatvedi (konsultantu), ceha strādnieku, ražošanas brigadieri un metāla krāsošanas operatoru. Četras vakances reģistrējusi arī šokolādes rūpnīca.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru